Telefon kontaktowy

Mrongowiusza 7 - 604-21-60-31

Zostaw swój numer

Oddzwonimy do Ciebie

Powrót

Pedicure leczniczy

Gwarantujemy poprawę komfortu Twoich stóp z troską o zdrowie i długotrwały efekt. Stosujemy produkty medyczne, niepowodujące żadnych efektów ubocznych w dłuższym czasie.

Bezpieczna i estetyczna rekonstrukcja paznokcia

Podolog po przyjrzeniu się stopom  zaproponuje Państwu odpowiedni materiał medyczny oraz zabiegi , dzięki któremu Twoje stopy będą wyglądały estetycznie i zdrowo.

Kiedy zgłosić się do podologa?

Pedicure jest zabiegiem, który należy wykonywać regularnie przez cały rok. Każda osoba powyżej 30 roku może zgłosić się na konsultację i pedicure leczniczy lub pielęgnacyjny. Podczas wizyty wykonamy zabiegi, które już na miejscu poprawią stan stóp oraz  zapobiegną problemom w przyszłości. 

Prognoza podologiczna

Współczesna podologia pozwala na wykonanie pedicure leczniczego z uwzględnieniem pękających pięt, problemów z paznokciami ( grzybica, nadmierne skracanie, brak wzrostu, zmiany w kolorycie, wrastanie lub wkręcanie płytki), zadbania o suchą skórę lub nadmierne zrogowacenia pięt, paliczków i paluchów, ozdobienie i nabłyszczenie płytki oraz pielęgnację kosmetyczną. Podczas pedicure leczniczego uwzględniane są wszystkie aspekty zdrowych i problematycznych stóp.

Czas terapii

Zabieg pedicure leczniczego przeprowadzony jest podczas jednej wizyty i powinien być wykonywany regularnie raz w miesiącu zarówno u kobiet jak i mężczyzn.