O nas

Telefon kontaktowy

Mrongowiusza 7 - 604-21-60-31

Zostaw swój numer

Oddzwonimy do Ciebie

Jesteśmy zespołem, który za cel obrany to przynosić ulgę pacjentom bezpieczne, skuteczne terapie, przeprowadzane w możliwie jak najkrótszym czasie. Specjalizujemy się w rozpoznawaniu zmian, zapobieganiu patologiom oraz zabiegach przynoszących Pacjentom ulgę w problemach związanych ze stopami i zaburzeniami wpływającymi na stan zdrowia kończyn dolnych.

 

Nasz personel to doświadczeni specjaliści, którzy ciągle poszerzają swoją wiedzę z zakresu podologii i pielęgnacji stóp. Regularnie poszerzamy wiedzę i doświadczenie na wielu kursach doszkalających wprowadzając w ten sposób najnowsze techniki zabiegowe. 

mgr Angelika Jastrzębowska

Podolog, udziela się na krajowych szkoleniach, seminariach i sympozjach, doświadczona specjalistka w zabiegach z zastosowaniem kostki Arkady z zastosowaniem w problemach wrastających i wkręcającyh paznokci, oraz pełny zakres usług podologicznych u dorosłych i młodzieży.

mgr Katarzyna Bołądź

Specjalista promocji zdrowia, podolog, kosmetolog, ratownik medyczny. W gabinecie - opiekun merytoryczny i konsultant w dziedzinie podologi, dietetyki  i suplementacji oraz promocji zdrowia. Posiada 25 letnie doświadczenie w zabiegach związanych z kosmetyką leczniczą i pielęgnacyjna stóp.