Telefon kontaktowy

Mrongowiusza 7 - 604-21-60-31

Zostaw swój numer

Oddzwonimy do Ciebie

Powrót

Leczenie pękających pięt

Gwarantujemy poprawę estetyki Twoich stóp z troską o zdrowie i długotrwały efekt. Stosujemy produkty medyczne, niepowodujące żadnych efektów ubocznych w dłuższym czasie.

Bezpieczna i estetyczna rekonstrukcja paznokcia

Podolog po przyjrzeniu się Twoim stopom  odpowiedni materiał medyczny, dzięki któremu Twoje stopy będą wyglądały estetycznie i zdrowo.

Kiedy zgłosić się do podologa?

Już sama suchość i wzmożone rogowacenie ( zgrubienie) skóry na stopach jest wskazaniem do konsultacji podologicznej. Współczesna podologia pozwala na poprawienie stanu  suchej, pękającej skóry i skuteczne ukrycie posiadanych mankamentów. Nawilżona, natłuszczona i odpowiednio zabezpieczona pięta nie powinna sprawiać problemów po zakończonej terapii. Warunkiem jest stała opieka podologiczna i zabiegi domowe wykonywane regularnie według zaleceń specjalisty. Kontrolne wizyty oraz właściwa, świadomowa pielęgnajca pozwolą nam uporać się z problemem i odczuwać komfort stóp.

Czas terapii

Jest zależny od przyczyn pękania i rozszczelniania naskórka na piętach. Często powodem są zaburzenia ogólnoustrojowe i niedobory żywieniowe. Wiele chorób może być objawem pękania pięt. Podejście holistyczne do problemu i kuracja domowa jest podstawą sukcesu w terapii zwłaszcza u osób starszych.