Telefon kontaktowy

Mrongowiusza 7 - 604-21-60-31

Zostaw swój numer

Oddzwonimy do Ciebie

Powrót

Brodawki wirusowe

Gwarantujemy poprawę estetyki Twoich stóp z troską o zdrowie i długotrwały efekt. Stosujemy produkty medyczne, niepowodujące żadnych efektów ubocznych w dłuższym czasie.

Bezpieczna i estetyczna rekonstrukcja paznokcia

Podolog po przyjrzeniu się zmianom na stopach zaproponuje  Państwu odpowiedni materiał medyczny, dzięki któremu Twoje stopy będą wyglądały estetycznie i zdrowo. W razie potrzeby skieruje do lekarza specjalisty w celu uzupełnienia kuracji leczeniem farmakologicznym.

Kiedy zgłosić się do podologa?

Gdy na stopach zauważymy zmiany wyglądające jak ciemne punkty, odciski z brunatnym zabarwieniem, którym może towarzyszyć ból i dyskomfort. Często występują na podeszwie stopy, paluchach lub częściach bocznych i piętowych. 

Prognoza podologiczna 

Czas terapi wynosi od kilku do kilkunastu tygodni od rozpoznania objawów. Terapia podologiczna polega na punktowym chemicznym działaniu keratolitycznym i delikatnym usuwaniu zrogowaceń. W terapii może być zastosowana metoda krioterapii oraz elektrokoagulacji w zależności od stopnia zaawansowania i rozległości zmian. Wskazane jest podniesienie odporności immunologicznej organizmu z zastosowaniem suplementacji i zdrowego odżywiania.

 

Czas terapii

Od jednego do kilku zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych. Czas trwania kuracji ok 2-4 miesiące.